96/5/1
تعداد نظرات:0
23:48
شماره مطلب:13965127696
-A A +A
مدیرکل آموزش ‌و پرورش استان آذربایجانشرقی:

هدف از برگزاری طرح یاوران ولایت، تربیت نسلی مسئول است

به گزارش بیست استان آذربايجان شرقي؛ جعفر پاشایی تربیت نسلی مسئول و نیروی تراز انقلاب با استفاده از ظرفیت های موجود را از اهداف برگزاری طرح یاوران ولایت اعلام کرد و گفت: برنامه های این طرح به لحاظ محتوایی برای دختران و پسران یکنواخت است و تنها از نظر شکلی تغییراتی در خصوص ارائه محتوا و استفاده از مدرسان وجود دارد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، انقلاب اسلامی ایران را ثمره مجاهدت‌های بی‌نظیر امام راحل و خون شهدا دانست و اظهار کرد: امروز وظیفه ما حفظ و پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است که نباید لحظه‌ای از این وظیفه خطیر غفلت کرد.

وی اضافه کرد: ما انسانها به ندرت به آنچه که داریم می اندیشیم و پیوسته در اندیشه چیزهایی هستیم که نداریم در حالی که باید به داشته های خود افتخار کنیم، انقلاب اسلامی از جمله این داشته هاست که ما باید قدر آن را بدانیم و اجازه ندهیم به دست نا اهلان بیفتد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان شکل گیری، استمرار، تثبیت، اوج و خلاقیت را مراحل پنجگانه انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد و افزود: در طول تاریخ انقلابهای بسیاری در دنیا شکل گرفته اما هیچ کدام نظیر انقلاب اسلامی ایران ماندگار نبوده است.

پاشایی در پایان با اشاره به نقش بسیج در شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز دشمن می کوشد از طریق نفوذ فرهنگی به انقلاب ضربه بزند اما ما باید با شناخت توطئه های دشمنان، تقویت روحیه انقلابی و حرکت مستمر به سمت تحقق آرمانها مانع تحقق اهداف دشمنان شویم.

شایان ذکر است؛ آیین افتتاحیه طرح یاوران ولایت عصر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و شرکت ۴۰۰ دانش آموز دختر فرمانده واحد های مقاومت دانش آموزان مدارس استان در اردوگاه الغدیر تبریز برگزار شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.