95/9/12
تعداد نظرات:0
12:01
شماره مطلب:139591219380
-A A +A
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان:

راه پر مشقّتی دارید/ این راه روحیه ی بسیجی می طلبد

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گفت: برای راه پرمشقّتِ فعالیت در دنیای مجازی، تنها روحیه ی بسیجی میتواند چاره ساز باشد.

به گزارش بیست استان آذربایجان شرقی، وحید فرشباف در جلسه استانی جبهه مقاومت سایبری بسیج دانش آموزی استان آذربایجان شرقی گفت: ما امروز باید از آرمان های انقلاب در مقابل بیگانگان دفاع کنیم و خط شکن این راه باشیم.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان افزود: چندی پیش که حضرت آقا در دیدار با دانش آموزانِ اتحادیه ی انجمن های اسلامی، شما دانش آموزان را افسران جوان خطاب کردند، که این سخن به تنهایی بیانگر اهمیت این موضوع است. به طوری که حضرت آقا، شخصا به روز بودن شما دانش آموزان را در حوزه های مختلف و علی الخصوص فضای سایبر، خواستارند.

وی با اتکا بر سخنان امام خامنه ای در دیدار امسال با بسیجیان و تعیین رهنمود های بسیج و بسیجیان توسط ایشان، اظهار کرد: سخنان حضرت آقا باید عملی بشوند و از حالت سخن مانند خارج شود؛ به طوری که وظیفه ی اصلی شما افسران جنگ نرم، باید تحلیل و بررسی این رهنمود ها قرار بگیرد، تا همه ی راه های دشمنان برای نفوذ به این خاک بسته شود.

فرشباف با بیان اینکه اولویت اصلی شما افسران جنگ نرم باید درس قرار بگیرد، ادامه داد: وظایف شما افسران بسیار سنگین است و این راه تنها روحیه ی بسیجی می خواهد و بس؛ زیرا به جزء این روحیه، هیچ چیز دیگر نمی تواند زیر بار این همه مشقت برود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.