95/9/29
تعداد نظرات:0
22:51
شماره مطلب:139592920204
-A A +A
فرمانده سپاه عاشورا:

بیشترین سرمایه گذاری باید در اردوهای راهیان نور دانش آموزی باشد

فرمانده سپاه عاشورا گفت: بیشترین هزینه باید در اردوهای راهیان نور دانش اموزی انجام شود چرا که این نوجوانان به عنوان آینده سازان مملکت انعطاف کافی برای پذیرش اهداف انقلابی و دینی دارند.

به گزارش بیست آذربایجان شرقی، سردار غلام عسگر کریمیان در همایش تجلیل از خادمین راهیان نور دانش آموزی استان با اشاره به شهادت دکتر مفتح و نامگذاری این روز بنام وحدت حوزه و دانشگاه و یاد و نام 36 هزار شهید دانش آموز هشت سال دفاع مقدس، گفت: شهدای دانش آموز عمده قوای جبهه و دست پرورده ی نان حلال و دامان پاک بودند.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر نقش برجسته ی دانش آموزان در جنگ تحمیلی، اظهار داشت: نقاط قوت و ضعف یک مجموعه و اقدام باید تواما گفته شود و به گونه ای عمل شود که برنامه ها خروجی موفق داشته باشد.

وی هدف گذاری، سازمان دهی، تاثیرگذاری، فرهنگ سازی و کیفیت را در فرآیند انجام کار مهم برشمرده و افزود: اردوهای راهیان نور باید روحیه ی شهادت طلبی و استکبار ستیزی را تقویت کند و توجه به این مهم با عدم دوری از رفع تکلیف در نظر گرفته شود.

کریمیان تاکید کرد: بیشترین هزینه باید در اردوهای راهیان نور دانش آموزی انجام شود چرا که این نوجوانان به عنوان آینده سازان مملکت انعطاف کافی برای پذیرش اهداف انقلابی و دینی  دارند و ظرفیت بسیار عظیم و مهمی بشمار می آیند.

وی اذعان داشت: ما با سرمایه گذاری در سیستم تعلیم و تربیت می توانیم بذری بکاریم که ثمره ی آن در آینده به نفع انقلاب هست.

فرمانده سپاه عاشورا ضمن تذکر بر اینکه باید از تجربیات گذشته برای حال و آینده درس بگیریم، بیان داشت: باید قبل از اجرای کار با چاره اندیشی بر کیفیت و پیام رسانی بیشتر بیافزاییم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.