95/11/4
تعداد نظرات:0
21:48
شماره مطلب:139511421597
-A A +A
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا خبر داد:

اعزام 5000 دانش آموز آذربایجان شرقی به اردوی راهیان نور از اول اسفند

جلسه قرارگاه راهیان نور امام حسن عسکری (ع) با حضور مسئولین سپاه عاشورا و اداره کل آموزش و پرورش استان پیش از ظهر امروز در سالن کنفرانس تالار معلم تبریز تشکیل جلسه داد.
به گزارش بیست استان آذربایجان شرقی، سرهنگ الیاس گل محمدزاده گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اردوهای راهیان نور وظیفه اقدامات تاثیر گذار ما را چندین برابر می کند و در تلاش هستیم به نسبت سال های گذشته برنامه ها از پویایی زیادی برخوردار باشد.
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا هدف گذاری، اجرا و ساماندهی را برای کشف نقاط قوت و ضعف این اقدام مهم برشمرد و اجرای بهینه همراه با علاقه و عشق به شهدا را از عوامل خواستار شد.
گل محمدزاده خاطر نشان شد: دانش آموزان در قالب کاروان های راهیان نور در چندین مرحله از ابتدای امسال تاکنون در دو بخش اردوهای دو روزه به مناطق غرب اعزام شده اند.
وی افزود: اعزام امسال از اول اسفند ماه با هماهنگی های لازم و با مسئولیت کاروان توسط مدیران مدارس با سهمیه 5هزار نفر آغاز می شود.
گل محمدزاده بر تهیه محتوای فرهنگی اردوها، ایجاد شور و حال راهیان نور در مدارس، فضا سازی مناسب مراسم بدرقه و انعکاس اخبار را تاکید نمود.
لازم به ذکر است در ابتدای جلسه فرشباف، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه عاشورا ضمن اعلام آمادگی جهت اعزام دانش آموزان به راهیان نور جنوب گزارشی از اردوی راهیان نور شمال غرب داد که این گزارش حاکیست 30200 دانش آموز استان تحت قالب 631 دستگاه اتوبوس در دو مرحله اردیبهشت و مهر ماه از مناطق عملیاتی شهید بروجردی ، تمرچین و یادمان شهید امینی بازدید نمودند.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.